Codziennie jeździmy do Holandii Belgii oraz Niemiec

573 441 791

Przewóz osób Holandia Belgia Niemcy

Busy do Niemiec

Nasza firma oferuje wiele usług, m.in. przewóz ludzi, transport przesyłek, paczek. Kursujemy w wielu kierunkach, m.in. Holandii, Belgii i Anglii, Niemiec. Nasi klienci chwalą nas za to, że dysponujemy najwyższej klasy busami, które są w nienagannym stanie technicznym, posiadają wszystkie wygody tj. klimatyzację, ogrzewanie, kanapy dwuosobowe i trzyosobowe, nawigację oraz wiele innych udogodnień, które sprawią, że każda podróż z nasza firmą, będzie czystą przyjemnością. Oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie, na pierwszym miejscu stawiamy punktualność, odpowiedzialność i elastyczność. Dbamy o to, aby transport za granicę i do Polskie będzie wygodny, komfortowy i przyjemny.

Robimy to wszystko, po to, aby dostosować się do potrzeb naszych pasażerów, a każda podróż przebiegła w jak najlepszych warunkach. Jeśli zajdzie taka potrzeba to świadczymy również usługi wynajmu busów, mogą Państwo wypożyczyć , któryś pojazd z naszej floty w celach transportowo- przewozowych. Możesz być pewny, że z nami szybko, wygodnie i bezproblemowo dotrzesz na miejsce. Obiecujemy, że pomożemy w wyborze najlepszej trasy, a nasz kierowca bez problemu zawiezie Cię pod wskazany adres. Sprawdź ofertę na kartony przeprowadzkowe które pomogą Ci wszystko odpowiednio zapakować.

Przewozy Niemcy Polska

Nasze pojazdy są nowoczesne, sprawne technicznie, wyposażone w najlepsze dogodności, tak aby przewóz osób odbył się w komfortowych warunkach, nawet na bardzo długich trasach międzynarodowych. Jeśli jakiś czas temu zarezerwowałeś sobie bilet, prosi się, aby każdy pasażer potwierdził wyjazd na dzień przed wyjazdem w godzinach 8-16, jeśli Państwo tego nie uczynią to rezerwacja zostanie anulowana na rzecz innej osoby. Wielu z klientów podróżuje z dziećmi, proszę pamiętać, że każde dziecko do 12 roku życia mają obowiązek korzystać z fotelika bądź podkładki. Każdy klient może zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu, jeśli Państwo mają do przewiezienia większej ilości rzeczy to istnieje możliwość odpłatnego przewozu owych walizek. Należy zwrócić uwagę, że mogą być różne warunki atmosferyczne, dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość, jak i również że wypadają różne wypadki losowe np. w postaci awarii samochodu, za te opóźnienia wynikłe z niezależnych od nas przyczyn nie odpowiadamy. Wszystkich pasażerów prosimy o uszanowaniu czyjejś własności, w innym przypadku będziemy zmuszeni obarczyć klienta odpowiedzialnością finansową za wyrządzone szkody bądź zniszczenia.